Su Yalıtımında Polyurea

Sprey polyurea uygulaması günümüzde tercih edilen en iyi su yalıtım uygulamasıdır. HUNTSMAN markası polyurea sektörüne Türkiye’nin lider ham madde üretici firmasıdır. HUNTSMAN polyurea fiyatları standart uygulamalara göre  1 tık daha fazladır buda ürünün %100 saf olmasından ve piyasadaki en iyi ürün olmasından kaynaklanmaktadır.

Polyurea türkiye pazarında yeni bir ürün olduğu için müşteriler yada müşteri adayları sadece fiyat odaklı yaklaşmaktadır.Aslına uygun fiyatlara yaptırılan işlerin geri dönüşleri ciddi sıkıntılar yaşatmaktadır. Projelerinizde Gürpol polyurea firmasını ve ve duayen ürününü tercih ederseniz sorunsuz bir yalıtım uygulamasına imza atabilirsiniz.

Uygulamalarımız hakkında bilgi almak için bizlere 0541 712 02 04 numaralı mobil hattımızdan ulaşabilirsiniz.

HUNTSMAN firmasına ait polyurea ürünün teknik bilgi formuna ve sertifikalarına erişmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Polyurea sprey kaplama ile su yalıtımı ve zemin kaplamalarında mükemmel sonuçlar alırsınız.Su kaçaklarını Huntsman polyurea ile kalıcı olarak kesebilirsiniz. Gürpol alanında uzman deneyimli ekipleri ile ısı yalıtımında sprey poliüretan köpük su yalıtımında sprey polyurea uygulaması yapmaktadır. Ayrıca vana ceketi imalatı ve montajı da yapan firmamız yaptığı her uygulama ile marka değerine değer katan sektörde rakipleri ve müşterileri tarafından sürekli taktir edilen bir kurumsal kuruluştur.