Mersin polyurea poliüretan sprey uygulaması

Gürpol Sprey Yalıtım Sistemleri olarak Sprey polyurea  ve  poliüretan sprey köpük izolasyon uygulamaları ile problemlerinize çözüm üretiyoruz.

Sprey polyurea kaplama, onarım ve derz dolgusu konularında dünyadaki en son teknolojidir. sprey polyurea bilinen diğer malzemelere kıyasla, yalıtım ve kaplamada kullanıma dayalı yıpranmaları ve sorunları yok eder.

Herhangi bir mekan ya da belirlenen alanı ısı, su , ses ve nem faktörlerinden korumak için yapılan çalışmaların tümüne yalıtım; ya da diğer adıyla izolasyon denir. Isı, su, ses ve nem faktörlerinden korunabilmek yalnızca iyi bir izolasyon ile mümkündür.
polyurea su yalıtımı
mersin polyurea su yalıtımı
Esaslarına uygun olarak yapılan yalıtım %50 ile %70 arasında enerji tasarrufu sağlayabilmektedir. Ayrıca Tekniğine uygun olarak yapılmış yalıtım uygulamaları, ses kirliğini, Isı kaybını , ses, su ve nem yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu, hava kirliliği, konforlu bir yaşam, gürültüsüz sağlıklı mekanlar ve sürdürülebilir geleceğimiz için bir zorunluluktur.  Bu da hem bireysel hem de ülke ekonomisine katkı anlamına gelir.

Mersin polyurea ile yapılan polyurea su izolasyonu alışılmış kaplama yöntemlerine göre hem çok daha ucuz hem de çok hızlıdır. Dakikalar içinde kullanıma açılan polyurea uygulanan alanlar ek izi olmayan, mukavemeti güçlü ve UV ışınlarına dayanıklı bir zemin haline gelmektedir.

Mobil sprey polyurea, izolasyon aparatı ile uygulanacak yüzeye sprey yalıtım şeklinde uygulanmaktadır. Mobil sprey izolasyon aracında 93 metre hortumu olan ve özel sprey tabancası bulunan diğer parçalar mevcuttur. Oldukça yüksek basınçla ve özel sprey tabancası ile son teknoloji polyurea kaplama, çok kısa sürede çok geniş alanlara uygulanabilmektedir. İstenilen kalınlığa ulaşana dek birkaç kat polyurea sprey uygulaması yapılır. 3 ile 8 saniye arasında kürleşme sağlayan polyurea kaplama, en zor yüzeylerde bile mükemmel sonuç vermektedir.

Mersin bölgesinde izolasyon, ısı, su, ses ve nem izolasyonunda size en uygun fiyat ve yüksek kalite sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Mobil ekiplerimiz ile Türkiye’nin her noktasına hizmet verebilmekteyiz.

Firmamız mersin ve yakın bölgelerinde sprey polyurea , sprey poliüretan köpük ve epoksi kaplama uygulamaları yapmaktadır.İletişim için 0541 712 02 04 numaralı gsm hattımızdan bilgi alabilirsiniz.