Polyurea fiyatları

Sprey polyurea fiyatları hakkında bir çok firmanın farklı fiyat politikaları vardır. Polyurea uygulaması su yalıtımı yada zemin kaplama olarak yapılacak ise metrekare fiyatı baz alınmalıdır.Fakat uygulama simetrik olmayan bir cisimde uygulanacak ise , polyurea kg fiyatı olarak baz alınması doğru olacaktır.

Polyurea uygulamasının fiyatları alternatif yalıtım ürünlere kıyasla farklı olması uygulanacak alana göre değişkenlik göstermesi nedeniyle her alan için aynı metrekare birim fiyatı baz alınmaz.Ayrıca kullanılacak polyurea ham maddesine göre hesap yapılıp fiyatlandırılması çok daha doğru olacaktır.

Polyurea uygulaması yeni bir teknoloji olduğundan internet üzerinden fiyat araştıran müşteriler sürekli yanılgıya düşmektedir. Her firmamın kullanmış olduğu ürün gamları birbirinden farklı olabilir. Örnek vermek gerekirse a firması düşük kalitede astar ve hibrit polyurea kullanmayı tercih ederek aynı 1.5  – 2 mm kalınlıkta 3 liraya mal ederken b firması nem bariyerli astar ve %100 saf polyurea tercih ederek 5 liraya mal etmektedir. Müşteriler genelde fiyat araştırması yaparken sektöründe yeni olmasından kaynaklanan bir durumdan dolayı direkt olarak fiyat endeksli araştırma yapmaktadır. A ve B firması 2 TL Kar ile ürünlerini pazarladıkları durumlarda A firması 5 TL B Firması 7 TL fiyat vermiş olacaktır ve dolasıyla müşteri A firmasını yani ucuz fiyat kalitesiz ham madde kullanan firmayı tercih etmiş olacaktır.

Gürpol sprey polyurea sistemleri olarak tüm projelerimizde istisnasız olarak %100 saf polyurea ham maddesi kullanır ve yapmış olduğumuz her alana 5 yıl geçerli barkod sistemli garanti belgesi veririz.Gürpol barkod sistemli garanti belgesi veren ilk ve tek firmadır.

 

Polyurea fiyatları uygulanacak alanın metrajına göre değişkenlik gösterebilen bir uygulamadır. Ortalama 14,00 EURO olarak başlayan polyurea 25,00 EURO rakamına kadar çıkabilmektedir. Fiyatlardaki bu değişkenliğin en büyük sebebi uygulanacak alanın metrajıdır. 3000-5000 metrekare bir beton zemin için 14,00 EURO fiyat verilebilirken 100 metrekare bir alan için 17,00 EURO fiyat verilebilir.

Mevcut projeleriniz için en uygun polyurea fiyatını almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Gürpol tarafından hazırlanan beton zeminlerde polyurea teknik şartnamesi ‘ni inceleyebilirsiniz.Üst alanda belirtilen fiyatlandırmaların hepsi ortalama fiyatlar olup ham madde, uygulama koşulları, projelerin boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Polyurea Fiyatı Nasıl Belirlenir?

Polyurea fiyatını aşağıdaki unsurlar belirler.

  • Toplam uygulanacak metrekare
  • Yapının hangi alanında uygulama yapılacağı
  • Kaç kilogram malzeme uygulanacağı
  • Toplam kaç mm kalınlık istenildiği.
  • Uygulama yerinin yurt içinde veya yurt dışında oluşu.
  • Saf polyurea mı hibrit polyurea mı kullanılacağı.
  • Direkt güneş ışınlarına maruz kalıp kalmayacağı ki bu durum koruyucu kullanılıp kullanılmayacağını belirlemesi bakımından önemlidir.
  • Zemin de hazırlık mahiyetinde bir çalışmanın yapılıp yapılmayacağı. Yapılacaksa detayları.

gibi etkenler polyurea uygulamasının fiyatını doğrudan olarak etkilemektedir.

0541 712 02 04 numaralı mobil gsm hattımızdan bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.(Resim – Video göndermek isterseniz Watsappp aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.