Püskürtme çatı izolasyonu

Çatılar evlerimizin dış ortamla temas eden en ciddi alanlarından biridir.Çatı yalıtımı iyi yapılmamış bir binada rutubet nemin yanı sıra ciddi ısı kaçakları olmaktadır.Ülkemizde genellikle çatıya köpük sıkma yerine izocam taş yünü sererek çatı arası izolasyonu yapılmaktadır. Fakat yapılan bu ısı yalıtımı uygulaması artık geçerliliğini yitirmiştir.Püskürtme çatı izolasyonu uygulaması yeni nesil mobil sprey poliüretan araçları ile yerinde yapılmaktadır.

Poliüretan sprey köpük uygulaması çatı ısı yalıtımında şuan ülkemizde kullanılan en iyi izolasyon uygulamasıdır.Tek bir uygulama ısı su ve ses yalıtımına kesin çözüm sunmaktadır.Çatı aralarında tüm köşe boşluklarını doldurarak sağladığı yekparelik ve bütünlük ile soğuk havayı aşağı kata vermemektedir. Ayrıca çatılarda sıkma poliüretan köpük uygulaması ortalama 80 yıl ömrü olan su ile temasında deformasyona uğramayan koku yapmayan ve yalıtım özelliğini kaybetmeyen tek çatı yalıtım uygulamasıdır.

Çatılarda sıkma köpük izolasyon yerine izocam cam yünü gibi eski nesil ısı yalıtım ürünleri tercih ediliğinde maliyetler sıkma köpük uygulamasına göre ucuz olmaktadır fakat çatılarda köpük uygulamasının sağladığı tasarruf ve uzun ömürlülük göz önünü alındığında aslında en doğru tercihin çatılarda köpük ile izolasyon yapılması gerektiğini bizlere göstermektedir.

Gürpol sprey poliüretan köpük uygulaması eski yada yeni tüm çatıların ters tavan ısı yalıtımlarında mertek arası izolasyonunda çatı zemin yalıtımlarında sorunsuz olarak kullanılmaktadır.Çatı köpük kaplama fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Gürpol sprey yalıtım sistemleri olarak tüm müşterilerimize 1.Sınıf poliüretan hammaddeleri ile yıllardır en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.