Sıkma köpük

Halk arasında sıkma köpük olarak da bilinen poliüretan sprey köpük uygulaması genelde çatıların ve terasların ısı yalıtımı uygulamasında kullanılmaktadır.

0541 712 02 04 numaralı mobil hattımızı arayarak sıkma köpük uygulaması hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Ek yeri olmayan uygulama yüzeyine sıkılarak tatbik edilen poliüretan tüm birleşim noktalarını doldurarak kusursuz bir yalıtım sağlar. Alternatif yalıtım ürünlerine göre sıkma poliüretan köpük uygulaması düşük ısı iletkenlik katsayısı aynı zamanda su yalıtımına ve ses yalıtımına fayda sağlıyor olması yalıtım ürünleri arasında en çok tercih edilmesine sebep olmuştur.

Sprey poliüretan köpük uygulamasının en çok yapıldığı alanların başında ters tavan sıkma köpük uygulamasıdır. Binaların dublex çatılarına eskiden uygulanan taş yünü ve ya strafor gibi ısı yalıtım ürünleri beklenen yalıtımı sağlamamaktadır. Dublex çatılar da iyi bir ısı izolasyonu sağlamak için bizlerin önerisi sprey poliüretan köpük tür.

Çünkü bu köpük uygulaması dublex çatılarda kesin sonuç ısı yalıtım sağlamaktadır. Sprey halinde uygulaması ve yoğunluğu sayesinde ısı köprüsü ve ya ısı kaçağı oluşturmayarak %100 e varan ısı izolasyonu sağlamaktadır. Yaz günlerinde eviniz serin kalmakta  , kış günlerinde ise evinizi ısıtan ısı araçlarının yaydığı ısı dışarı çıkmaz evinizin içerisinde sirkülasyon sağlar ve ısı kaybınız olmaz. Isı kaybınızın olmayışı durumu faturanıza yansır. Poliüretan köpük avantajları çoktur. Bir diğer avantajı ise ters tavana uygulanan köpük çatınızı sağlamlaştırır. Rüzgar ve fırtına gibi afetlerde çatının zarar görmesini minimum düzeye indirir. Sıkma köpük fiyatları bulunduğunuz konuma ve zeminin durumuna göre değişmektedir. Fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi almak için bizleri iletişim adresimizden arayabilirsiniz.