Sprey poliüretan köpük tüp olarak uygulanır mı ?

Sprey poliüretan köpük uygulaması yüksek basınçlı mobil araçlar ile yerinde uygulanan ve günümüzde bilinen en iyi ısı yalıtımı uygulamsıdır. Uygulama 2 ayrı ham maddesinin yüksek ısı ve basınç altında reaktör poliüretan makineleri yardımıyla tepkimesi sonucunda oluşmaktadır.

Isı yalıtımında kullanılan sert sprey poliüretan uygulaması  ek yerinin olmaması ve tüm gözenekleri kusursuz doldurmasıyla bilinen en iyi yalıtım ve kaplama ürünüdür. Uygulama ekibimiz İstanbul merkezli olmak üzere tüm Türkiye’de aktif olarak bayilikleri vasıtasıyla hizmet vermektedir.

Uygulama mobil araçlar ve makineler yardımı ile yapıldığında dolayı ufak metrajlı alanlar için (1 – 20 m2 ) sprey poliüretan köpük tüp olarak satın alınıp uygulanaması çok daha sağlıklıdır.

Sprey poliüretan köpük tüp uygulaması ile ufak metrajlı işlerinizde (1 – 20 m2 alan) kendi yalıtımınızı kendiniz yaparak yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmazsınız. Fakat yapılacak alan metraj olarak 50 – 60 metrekare bir alandan büyük ise , sprey poliüretan uygulaması yapan firmalar ile çalışmanız çok daha sağlıklı bir karar olacaktır.

Sprey poliüretan köpük ve tüp uygulamalar hakkında bilgi almak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.